Нововведення від Google Chrome для користувачів Android-смартфонів

Google Chrome впровадив нові корисні функції для користувачів Android-смартфонів

Google тестує в своєму браузері нові функції, які будуть доступні власникам смартфонів після оновлення Android 12. Нововведення торкнуться панелі завантажень і меню закладок. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

За інформацією тестувальників, під час скачування файлів в Android 12 замість сірого спливаючого вікна в нижній частині екрана стан завантажень у користувачів буде відображатися вгорі на панелі білого кольору з можливістю відкриття контенту по завершенні процесу. Це значить, що повідомлення про скачуванні файлів будуть виконані в тій же стилістиці, що і системні.

Меню закладок Android 12 також очікує зміни. Замість стислого списку із дрібними значками папок на екрані будуть відображатися більш великі і зручні для дотику значки, які розробники розмістять на більш далекій відстані один від одного.

В Android 12 на смартфонах з’явиться і ряд доповнень. Наприклад, з допомогою Create card можна оригінально оформити будь-який витяг з тексту на сайті в гарну цитату. Для цього досить виділити фрагмент тексту на сторінці, вибрати опцію “Поділитися” (Share) і натиснути Create card. На даний момент доступно десять варіантів дизайну (Classic, Friendly, Fresh, Powerful, Impactful, Lovely, Groovy, Monochrome, Bold і Dreamy).

Нові функції стануть доступні для українських користувачів після виходу оновлення Chrome 95, разом з яким вийде і Android 12.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вже у вересні перестануть працювати Android-смартфони зі старою прошивкою

 

 

To Top