Новий розмір прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня

З 1 липня зміниться розмір прожиткового мінімуму в Україні

Прожитковий мінімум з 1 липня найнижчої категорії становитиме 1 854 гривні. Про це NNS дізнався з повідомлення нас сайті ukr.net.

«Я завжди орієнтуюся на категорію з найменшим рівнем. Це на непрацездатних, пенсіонерів. Тому що від нього залежні всі доплати, які ми зараз будемо перераховувати, пенсії… У цьому році ми зробили вже декілька підвищень. Ми зробили 1 січня, коли піднімалася мінімальна зарплата. Ми зробили у березні індексацію для 8 мільйонів людей. В липні будемо перераховувати прожитковий для людей у кого доплати, надбавки ( шахтарські, дітям війни). Там є багато різних надбавок, доплат до пенсій, які розраховуються від прожиткового. І також підвищуються пенсії деяким категоріям пенсіонерів», – заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Загальний прожитковий мінімум у 2021 році становить 2 189 гривень з 1 січня по 30 червня. З липня по кінець листопада він має зрости до 2 294 гривень, з 1 грудня – 2 393 гривні.

Для дітей від шести до 18 років і працездатних людей цей показник дещо вищий, для дітей до шести років та осіб, які втратили працездатність – нижчий.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні підвищать пенсії: кому і на скількиД

 

 

To Top