Нові вимоги Instagram – чому можуть закрити доступ деяким користувачам

Instagram пригрозив закрити доступ до публікацій в сервісі – в чому причина

Користувачам Instagram пригрозили закрити доступ до публікацій в сервісі у разі відмови від введення особистих даних. Соцмережа почала вимагати ввести свою дату народження. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Нову вимогу ввели в 2019 році, але якщо у користувача був раніше створений акаунт, то він міг обійти цю вимогу. Тепер же компанія вимагає особисту інформацію від кожного, хто заходить в Instagram.

Запит буде з’являтися при кожному запуску програми. Поки його можна закрити і почати дивитися публікації. Проте з часом Instagram має намір закрити доступ тим, хто так і не вкаже свою дату народження, пише видання.

Компанія пояснює нові вимоги наявністю контенту, який не підходить для неповнолітньої аудиторії.

“Ми хочемо зробити більше, щоб створити більш безпечний і особистий простір для молоді. Для цього нам потрібно знати, скільки років кожному в Instagram, тому ми почали просити людей поділитися з нами датою народження, якщо вони не зробили цього раніше”, – пояснили в Instagram.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Користувачі старих версій Android-пристроїв не зможуть користуватися Google – причини і терміни

 

 

To Top