Неоднакові зарплати на однакових посадах – гендерна нерівність в оплаті праці чоловіків і жінок

В Україні зрівняють зарплату чоловіків і жінок на однакових посадах

В Україні зарплата чоловіків в середньому на 18% вище зарплати жінок, які працюють на аналогічних посадах. Але оскільки наша країна приєдналася до міжнародних ініціатив щодо зменшення гендерної нерівності у системі оплати праці, то цей розрив поступово скорочуватимуть і до 2023 року його мають намір ліквідувати. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Відповідний проект Національної стратегії вже розроблений Мінекономіки. Крім самої стратегії, вже є в проекті Плану заходів з реалізації цієї стратегії, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Ці проекти документів спочатку передадуть на розгляд в профільні міністерства, а потім винесуть на обговорення громадськості.

Для України ця проблема далеко не умоглядна. Адже, незважаючи на декларовану гендерну рівність, українське суспільство все ще дотримується деяких патріархальних стереотипів. Один з них – нерівність в зарплатах чоловіків і жінок. Чоловіка традиційно вважають главою сім’ї і здобувачем. А значить, і платити йому належить більше.

Звичайно, мова не йде про різні посади, з різною мірою відповідальності і, відповідно, різними зарплатами. Тут все очевидно: у кого вища посада, той більше отримує. Хоча всі жінки знають не з чуток, що при рівних вихідних умовах і однаковому професіоналізмі, крісло начальника частіше дістається чоловікові. Однак і на однакових посадах, і при абсолютно однакових службовиї обов’язках, зарплата, як правило, у чоловіка вище.

Статистика говорить про розрив у 18%. Тобто, жінки отримують тільки 82% від тієї зарплати, яку платять чоловікам. Можливо, на це закривали очі, якщо б Україна не приєдналася до двох міжнародних ініціатив, що стосуються нерівності в оплаті праці чоловіків і жінок: “Партнерства Біарріц” та Міжнародної коаліції з рівної оплати праці.

До речі, заходи, спрямовані на подолання гендерної нерівності в зарплаті, містяться і в законопроекті “Про рівне винагородження за рівноцінну працю”, який зараз розробляється в Мінекономіки.

Законопроект буде направлений на усунення таких проблем:

  • недостатній рівень мінімальної заробітної плати;
  • занижений розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС та низька заробітна плата в галузях бюджетної сфери, де переважну частину працівників складають жінки;
  • значні диспропорції в оплаті праці чоловіків і жінок, а також звичайних працівників і ТОП-менеджменту підприємств.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Кінець епохи бідності відкладається: українцям показали зарплати і пенсії до 2024 року

 

 

To Top