Немає грошей на зарплату – в Україні очікується велике скорочення медиків

У наступному році Україну чекає велике скорочення медиків. Доведеться відправити на вулицю майже третину медичних працівників

У проекті бюджету на 2022 передбачені гроші на зарплату лише для 69% медичного персоналу. Іншим платити буде нічим. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Так інтерпретує бюджетні плани на наступний рік опозиційна “Європейська солідарність”. На жаль, свій внесок у знищення української медицини зробив і коронавірус, який змусив багатьох медиків працювати за мізерну зарплату на межі людських сил. Однак до негативного впливу коронавірусу додався ще і непрофесіоналізм влади, відзначають у ЄС.

Втім, якщо навіть відкинути природні спроби опозиції знайти смітинку в оці влади, то все одно цифри – річ уперта.

За словами тернопільського партійця Віктора Шумади:

“Задекларовані зарплати середнім медичним працівникам у розмірі від 13,5 тис. грн, а лікарям – від 20 тис. грн у проекті Державного бюджету передбачено лише 200 тис. осіб середнього медичного персоналу та 90 тис. лікарів “. При цьому ще 130 000 медичних працівників залишаються “за бортом”.

Якщо влада не внесе поправок до проект бюджету і не передбачить гроші на зарплату цим 130 тисячам, то їх доведеться скорочувати.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Зарплати у 2022 році: хто буде отримувати більше

 

To Top