Названі побутові прилади, які споживають електроенергію після відключення

Деякі побутові прилади продовжують працювати навіть після того, як ви їх відключили

Мало хто витягує кожен раз з розетки телевізор або ноутбук, однак, це потрібно робити, якщо ви хочете економити на оплаті електроенергії. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Приставка для цифрового TV

Приставка для цифрового телебачення працює навіть після вимкнення. Електроенергії вона споживає не багато – в сумі близько 12 гривень в рік. Здається, це дрібниця, але копійка до копійки – і виходить кругленька сума.

Телевізор

Коли ми натискаємо кнопку на пульті, щоб вимкнути ТБ, ми насправді не вимикаємо його, а лише переводимо в сплячий режим. В такому стані телевізор споживає електроенергії приблизно на 15 гривень в рік.

Зарядка без телефону

Зарядний пристрій споживає електроенергію, навіть якщо він просто включений в розетку. Тому не залишайте зарядку, коли вона вже виконала свою роботу. Більшість сучасних зарядок є енергозберігаючими, що дозволяє їх власникам економити.

Ноутбук

Навіть в сплячому режимі комп’ютери і ноутбуки продовжують працювати і споживати електрику – в сумі 55 гривень в рік.

Техніка з таймером

Працюючий таймер на побутових приладах говорить про те, що техніка продовжує споживати електрику. Вимикаючи мікрохвильовку або бойлер з розетки, можна заощадити більше 60 гривень в рік.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В ЄС хочуть ввести єдиний стандарт зарядки смартфонів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RU → UK

To Top