Нашестя пінгвінів на українську станцію в Арктиці

Територію біля станції «Академик Вернадський» заполонили пінгвіни

Тисячі пінгвінів заполонили територію біля станції “Академік Вернадський” в Антарктиді.Вчені пояснюють це явище глобальним потеплінням. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті novyny.live.

Навколо української антарктичної станції “Академік Вернадський” у радіусі 20 кілометрів зібралися тисячі пінгвінів. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр на своїй сторінці у Facebook.

Як відзначається, що зазвичай під час антарктичної зими пінгвіни, що живуть біля “Академіка Вернадського” відпливають на північ. Пояснюється це тим, що для харчування вони потребують відкритої води, а поверхня води поблизу станції замерзає.

“Оскільки клімат змінюється і зими стають теплішими, ділянки відкритої води в районі архіпелагу Вільгельма, де знаходиться наша станція, зараз можна знайти впродовж усієї зими, а отже і пінгвіни тепер тримаються зовсім неподалік”, – йдеться у повідомленні..

У 2021 році неподалік станції пінгвіни, зокрема, з’являються хвилями. Переважно це субантарктичні пінгвіни (дженту) чи пінгвіни Аделі.

Водночас велике скупчення пінгвінів привернуло увагу й хижаків: косаток та морських леопардів, які також нині тримаються поблизу.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Зміни клімату: Земля поглинає більше тепла, ніж віддаватиме його в космос

 

To Top