Найвигідніші тарифи Київстар, Vodafone і Lifecell – названо пакети послуг, які дозволяють економити гроші

Найвигідніші тарифні плани, які дозволяють економити гроші представили оператори стільникового зв’язку в Україні  – Київстар, Vodafone і Lifecell

Про те, які тарифи послуг є найвигіднішими NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Найдешевший тариф Київстар – “Дзвінки для батьків”. Щомісячна абонплата становить всього 75 гривень. У пакет послуг входить до 100 МБ мобільного інтернету, безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар і 50 безкоштовних СМС по Україні. За дзвінки на номери інших операторів доведеться платити по 50 гривень за хвилину розмови.

Тариф “Дзвінки для батьків” був розроблений в Київстар спеціально для людей старше 60 років, які користуються кнопковими телефонами для здійснення дзвінків близьким людям.

Найдешевший тариф від Lifecell – “Просто Лайф” обійдеться в 40 гривень за чотири тижні або 1,43 гривні на день. Пакет послуг надається абонентам, які перенесли свій номер телефону в lifecell від інших операторів.

Тариф SuperNet Start від Vodafone коштує набагато дорожче вищеописаних пропозицій, однак це найвигідніша пропозиція для тих, хто звик користуватися інтернетом і можливостями мобільного зв’язку. За 125 гривень на місяць власник пакета послуг отримає 4 Гб мобільного інтернету, а через три місяці до них додадуть ще 3 Гб.

Крім повного безліміту на спілкування всередині мережі Vodafone, в тарифний план включені 50 безкоштовних хвилин для дзвінків в 30 країн світу або 150 хвилин для дзвінків на номери інших операторів по Україні.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні знову дорожчає мобільний зв’язок – у чому причина

 

 

 

To Top