Море у Бердянську забруднене інфекцією – не можна купатися

У Бердянську не рекомендують купатися у морі через інфекцію

На узбережжі Азовського моря у Бердянську в останні тижні значно погіршилась якість води за бактеріологічними показниками, у зв’язку з цим громадянам рекомендують не купатися на пляжах міста. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті bykvu.com

“За інформацією Відокремленого підрозділу “Бердянський міськрайонний відділ“ Державної установи “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України“ в останні тижні значно погіршилась якість води Азовського моря в місцях водокористування населення та відпочиваючих за бактеріологічними показниками“, – йдеться в повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Згідно з результатами лабораторних досліджень в пробах морської води виявлена висока концентрація збудників інфекційних захворювань.

Зазначається, що ця ситуація може призвести до непередбачених епідемічних ускладнень, виникненню і розповсюдженню масових інфекційних захворювань серед мешканців міста Бердянськ та відпочиваючих.

У зв’язку з цим Держпродспоживслужба просить місцеву владу негайно заборонити користуватися такими пляжами: “Пляж ДЗОСТ “Факел“ ПП “Курорти Приазов’я“ та пляж № 3 ТОВ “Дніпро 2000“.

Місцевих жителів та гостей міста мають поінформувати про цю ситуацію. Також про заборону купання дітей та працівників оздоровчого закладу було проінформовано керівництво ДЗОСТ “Факел“.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Бердянськ буде ходити ще один поїзд: коли і звідки

 

 

To Top