[:ru]Кому выплатят надбавки к пенсии до конца 2021 года[:ua]Кому виплатять надбавки до пенсії до кінця 2021 року[:]

[:ru]Некоторые категории пенсионеров получат надбавки к пенсии до конца 2021 года

Прибавку к пенсии до конца 2021 года за выслугу лет могут получить некоторые категории пенсионеров. К ним относятся медики, государственные служащие, педагогические работники и другие пенсионеры, имеющие достаточный страховой стаж,сообщили в Пенсионном фонде Украины. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте UA-NEWS

Формула расчета

Для расчета надбавки используют формулу: средний оклад х% надбавки за выслугу лет = сумме надбавки.

Пенсионеры бюджетной сферы, которые продолжают работать после пенсионного возраста, не могут рассчитывать на надбавки к  пенсии за выслугу лет.

«Поэтому, если человеку назначена пенсия за выслугу лет согласно статье 55 указанного закона и в дальнейшем он трудоустроился – то по основному месту работы, то по совместительству, на должность, дающую право на пенсию за выслугу лет, он не будет иметь права на продление выплаты пенсии за выслугу лет», – пояснили в ПФУ.

Напомним, что пенсионеры, которые продолжают работать, могут через два года после назначения пенсии (или предыдущего перерасчета) обратиться в Пенсионный фонд для перерасчета пенсии.

Кстати, недавно “NNS” писал: Пенсії в Україні проіндексують за новими правилами – що зміниться[:ua]Деякі категорії пенсіонерів отримають надбавки до пенсії до кінця 2021 року

Надбавку до пенсії до кінця 2021 року за вислугу років можуть отримати деякі категорії пенсіонерів. До них відносяться медики, державні службовці, педагогічні працівники та інші пенсіонери, що мають достатній страховий стаж,повідомили у Пенсійному фонді України. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UA-NEWS

Формула розрахунку

Для розрахунку надбавки використовують формулу: середній оклад х% надбавки за вислугу років = сумі надбавки.

Пенсіонери бюджетної сфери, які продовжують працювати після пенсійного віку, не можуть розраховувати на надбавки до пенсії за вислугу років.

«Тому, якщо людині призначено пенсію за вислугу років відповідно до статті 55 зазначеного закону і надалі він працевлаштувався – чи то за основним місцем роботи, чи то за сумісництвом, на посаду, яка дає право на пенсію за вислугу років, він не матиме права на продовження виплати пенсії за вислугу років», – пояснили у ПФУ.

Нагадаємо, що пенсіонери, які продовжують працювати, можуть через два роки після призначення пенсії (або попереднього перерахунку) звернутися до Пенсійного фонду для перерахунку пенсії.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Пенсії в Україні проіндексують за новими правилами – що зміниться[:]

To Top