Київстар запустить нові послуги, які давно доступні абонентам за кордоном

Київстар запустить п’ять нових послуг, які будуть корисні для кожного і давно доступні абонентам стільникових операторів за кордоном

Оператор стільникового зв’язку “Київстар” готує для своїх абонентів запуск п’яти послуг, які будуть корисні для кожного. Нову лінійку сервісів буде запроваджено найближчим часом. Про це NNS дізнався з повідомлення сайті TODAY.UA

Президент компанії “Київстар” Олександр Комаров розповів, які нові послуги для абонентів з’являться в 2021-2022 роках.

  1. Київстар планує розширити сервіси Київстар TV і радіо великою кількістю розважального аудіо – та відеоконтенту. Глава оператора мобільного зв’язку нагадав, що на сьогоднішній день абоненти отримали доступ до 300 каналів, з 10 000 відео. При цьому, оплату можна здійснити з балансу на рахунку або банківської карти.
  2. Сервіс телемедицина буде максимально зручним для абонентів Київстар. Компанія для розвитку даного проекту залучає партнерів і розробляє нові стратегії.
  3. У додатку Київстару з’являться нові партнерські пропозиції, які дозволять, наприклад, отримувати знижки на послуги таксі і т. п.
  4. Київстар планує розширити мережу власних магазинів на 40-50 за рік, щоб жителі всіх куточків України отримали більш комфортний доступ до продуктів компанії.
  5. Оператор стільникового зв’язку Київстар здійснює будівництво та встановлення обладнання для того, щоб українці змогли користуватися високошвидкісним мобільним широкосмуговим інтернетом.

При цьому, Київстар не планує підвищувати тарифи на мобільний і фіксований інтернет.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні планують «прив’язати» номери всіх мобільних телефонів до їх власникам

 

To Top