Київстар впроваджує нововведення-“космічну“ швидкість інтернету.Але є умова

Компанія Київстар обіцяє своїм абонентам небувалу швидкість інтернету : названа умова

Незабаром абоненти зможуть мати доступ до мережі на швидкості 1 Гігабіт. Однак для того, щоб отримати таку можливість, їм доведеться кілька днів потерпіти незручності. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Компанія “Київстар” активно розсилає своїм користувачам повідомлення, що протягом кількох діб у них можуть бути перебої з інтернетом. Фактично в якісь відрізки часу його не буде. Це пов’язано з технічною реконструкцією мереж, після якої абоненти зможуть відчути і оцінити поліпшену якість роботи.

У Київстар попередили, що всі роботи проводять вночі, щоб заподіяти клієнтам найменше незручностей. Тому більшість користувачів навіть не відчує.

Зараз Київстар проводить роботи у великих містах України. Зокрема, технічні роботи проводяться в Києві, Дніпропетровську та Львові. Завдяки нововведенням можна буде збільшити швидкість послуги “Домашній інтернет”.

Клієнти Київстару зможуть отримувати інтернет на швидкості до 1 Гбіт. При цьому плата за послуги компанії не зміниться. А тим, хто захоче отримувати інтернет з новою “космічною” швидкістю, доведеться лише трохи доплатити. За 50 гривень їм піднімуть швидкість інтернету до 1 Гбита.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Київстар запустить нові послуги, які давно доступні абонентам за кордоном

 

 

To Top