Фрукти для перекусів – користь і шкода

Фрукти часто використовують для перекусів між основними прийомами їжі. Як це може нашкодити здоров’ю

Експерти кажуть, що в ідеалі три основних прийоми їжі протягом дня потрібно доповнювати двома-трьома перекусами. Але не варто тамувати голод за допомогою фруктів, так як це може зашкодити здоров’ю. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ukr.net.

Лікар Сергій Обложко розповів, що між основними прийомами їжі люди часто їдять фруктами, але це може спровокувати напади переїдання, які призведуть до зайвої ваги і інших проблем. Експерт зазначив, що не можна постійно влаштовувати перекуси, особливо на голодний шлунок.

Справа в тому, що фрукти викликають коливання цукру в організмі, спочатку він різко підвищується, а через 30-40 хвилин знову падає, викликаючи посилене відчуття голоду. Так що не варто захоплюватися яблуками та іншими фруктами, коли у вас прокинувся апетит.

Лікар радить у таких випадках влаштувати собі повноцінний і збалансований перекус, який вгамує почуття голоду на 3-4 години і позбавить від думок про їжу. Але не потрібно перекушувати на бігу або скаку”, тому що ризик розвитку неконтрольованого переїдання тільки збільшитися і додадуться зайві кілограми.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Які продукти не можна вживати після тренувань – поради дієтологів

To Top