Фальсифікат під виглядом сосисок і ковбас: чим небезпечне маркування ММО на ковбасних виробах

При купівлі ковбасних виробів у магазинах і на ринках України слід бути дуже уважним, інакше замість якісної продукції можна придбати фальсифікат.

Нерідко в Україні під виглядом ковбаси вищого сорту продають навіть не перший сорт, а продукт, який не можна назвати ковбасою. Зверніть увагу на маркування: якщо ви виявите ММО, то перед вами не ковбаса, а “фаршевый продукт”. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Маркування ММО розшифровується як “м’ясо механічної обвалки”, під цим словосполученням слід розуміти, що продукт включає не тільки перемелене м’ясо (його там мінімум), але і подрібнені до стану борошна кістки і шкіра, а також вторинні продукти. Вживати в їжу таку ковбасу, сосиски, сардельки і т. п. взагалі не варто, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров’ю.

Чим менше інгредієнтів вказано у складі ковбаси, тим краще. Якісні ковбасні вироби повинні складатися з м’яса і приправ, всілякі добавки повинні насторожити покупця.

Є ще дві непрямі ознаки, що ви збираєтеся купити натуральну ковбасу, а не фальсифікат. Це ціна – якісний м’ясний продукт не може коштувати дешевше від закупівельної ціни м’яса. Крім того, намагайтеся купувати ковбасні вироби у великих точках продажу, які ретельно стежать за своєю репутацією. На ринку, у кіосках і дрібних магазинчиках, на жаль, немає ніякої впевненості, що вам не “втюхають” дешеву підробку під виглядом ковбаси.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Можна вже купувати кавуни і як вибрати стиглий без нітратів – агроном

 

To Top