5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

19
19

Експерт пояснив, чи будуть проблеми із пальним через удари окупантів по нафтобазах

Експерт ринку пального розповів, чи будуть мати значення удари окупантів по нафтобазах України і скільки пального є в запасі країни

Україна має гарні запаси всіх марок пального. Удари російських загарбників по українських нафтобазах не будуть мати значення ані на регіональних, ані на національному ринках.

Про це заявив експерт ринку пального Сергій Куюн. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті Главком.

Експерт пояснив, чи будуть проблеми із пальним через удари окупантів по нафтобазах

«По-перше, сумніваюсь, що там були великі запаси, адже урок весняних атак по паливних складах був дуже дорогим, а тому всі його засвоїли. Так, деякі бази ще використовуються для перевалки з залізниці на авто, але обсяги одномоментного зберігання чітко регламентуються компаніями, щоб запобігти раптових втрат», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Україна має гарні запаси всіх марок пального завдяки залитим резервуарам заправних станцій та невеличких складів. В умовах низького споживання цього більш ніж достатньо.

«По-друге, головне, за останні місяці побудована принципово нова система нафтопродуктозабезпечення, яка страхує від всіляких форс-мажорів. На заміну великим, але обмеженим за кількістю потокам постачання прийшли десятки струмочків, які живлять країну пальним. Велику частину імпорту забезпечують тисячі бензовозів», – додає експерт.

Куюн зазначає, що розслаблятись не варто, але на паливному ринку маємо першу суттєву перемогу. – «Такого не робила жодна країна світу – за три-чотири місяці побудувати фактично новий ринок».

В уряді розповіли, чи будуть в Україні віялові відключення електроенергії

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×