Довідка про здоров′я у школу – як пройти профілактичний медогляд перед новим навчальним роком

Яких лікарів потрібно пройти та  які довідки потрібно отримати дитині до 1 вересня

Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний медогляд у школу і принести довідку за формою №086-1/о. Що це за документ і як його отримати. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ТСН.

На початку навчального року профілактичний щорічний медогляд проходить кожна дитина, незалежно від віку. Довідку про здоров’я мають принести усі: як першачки, так і учні старших класів. Кожного року 1 вересня діти мають принести до школи довідку за формою №086-1/о. Її видає педіатр чи сімейний лікар. Окрім позначок від профільних спеціалістів, він зазначить там групу для занять фізкультурою.

Карту профілактичних щеплень – довідку форми № 063/о, якщо дитина одержала нові щеплення, також потрібно додати для школи.

Тож, розбираємо, що за медичний огляд перед школою чекає на дитину та його батьків.

Яких лікарів потрібно пройти перед школою

Щорічний медогляд школярів здійснюється за місцем проживання. Він обов’язковий і відбувається в присутності батьків.

У поліклініці медогляд безкоштовний. Приватні клініки пропонують пакети послуг і оглядів лікарів для приймання до дитячого закладу.

Згідно зі схемою періодичності обов’язкових медичних профоглядів учнів шкіл від МОЗ, медогляд дітей перед першим класом, сьомим і одинадцятим відрізняється за списком профільних лікарів і аналізів.

Медогляд дітей перед 1 класом

Дошкільнят повинні оглянути наступні лікарі:

хірург;

ортопед-травматолог;

офтальмолог;

стоматолог;

інші спеціалісти за показаннями

Аналізи перед 1 класом

аналіз крові на гемоглобін;

інші аналізи за показаннями.

Спеціалісти проведуть обстеження і огляд дитини, внесуть дані про стан здоров’я у медичну довідку №086-1/о, а якщо буде потрібно, направлять на додаткові обстеження до профільних закладів, щеплення, ЛФК.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Новий навчальний рік: яких змін чекати

To Top