Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]7 советов как правильно заряжать смартфон – продлеваем жизнь батареи[:ua]7 порад як правильно заряджати смартфон – продовжуємо життя батареї[:]

[:ru]Каждый человек в наши дни использует смартфон ежедневно. Он нужен для работы или просто для развлечений. Всем необходим гаджет круглосуточно и в рабочем состоянии. Как правильно заряжать смартфон, чтобы продлить жизнь батареи

О мифах и полезных советах как правильно заряжать смартфон НСН узнал из сообщения на сайте iTech.ua

Следите, чтобы смартфон не разряжался полностью до выключения

Следует ставить устройство на зарядку при показателе около 25%. Раньше часто слышали рекомендации доводить телефоны до полной разрядки, но это касалось старых батарей. Сейчас чаще используются литий-полимерные батареи, и процесс заряда происходит иначе. Даже при покупке нового телефона, зарядите его первый раз до 100% и больше ничего делать не надо. В будущем не стоит оставлять на зарядке устройство на всю ночь до 100%. Достаточно будет и 90%. А для такого показателя заряжаться батарее необходимо всего несколько часов.

Делайте профилактику смартфона

Несмотря на вышесказанное, один раз в несколько месяцев нужно довести устройство до полной разрядки для профилактики. Повторяя это действие регулярно, вы сможете пополнить максимальный ресурс аккумулятора.

Существует миф, что во время зарядки смартфоном лучше не пользоваться

Якобы в процессе заряда батарея перегревается и быстро приходит в негодность. Теоретически это возможно, но если используются некачественные зарядные устройства. В том случае, если вы пользуетесь оригинальным или сертифицированным устройством, вам не стоит беспокоиться. Смартфон на зарядке можно использовать, и он безопасен. Недостаток заключается в том, что аккумулятор будет дольше заряжаться.

Используйте только качественные зарядные устройства

В инструкциях советуют пользоваться только оригинальными зарядными устройствами. И это понятно. Но есть еще и качественные устройства, которые не уступают оригинальным по своим характеристикам. Говоря другими словами, не обязательно тратить деньги на оригинал. Есть качественные зарядки по доступным ценам. Здесь важно выбирать сертифицированный товар, при изготовлении которого, соблюдены все стандарты качества. Потому что, выбрав более мощное зарядное, вы можете повредить батарею своего смартфона.

[:ru]7 советов как правильно заряжать смартфон - продлеваем жизнь батареи[:ua]7 порад як правильно заряджати смартфон - продовжуємо життя батареї[:]

Правильно заряжайте гаджет беспроводной зарядкой

Во время такого способа заряда, лучше не пользоваться смартфоном. Потому что устройство заряжается отрывками. Кто-то  позвонил или написал, и вы берете телефон, а затем снова кладете заряжаться. Такой “отрывочный” способ зарядки может пагубно сказаться на вашем аккумуляторе и быстро его “убить”. Будет лучше, если оставить телефон заряжаться в течение длительного времени непрерывно.

Не бойтесь использовать быструю зарядку

При правильном использовании не будет никакого вреда. Многие опасаются быстрой зарядки, поскольку считают, что такой способ приводит к перегреву батареи. А полученный заряд 60% за 20 минут, израсходуется гораздо быстрее и это приведет к необходимости покупать новую батарею. Покупая сертифицированный продукт, вы обезопасите свой смартфон, и сэкономите свое время на зарядке аккумулятора.

В некоторых ситуациях стоит экономить заряд

Чтобы аккумулятор прослужил вам дольше, без возможности подключить зарядное устройство, стоит уменьшить яркость экрана и отключить функции передачи данных, геолокацию, Bluetooth, Wi-Fi и другие энергоемкие ресурсы. Таким образом, вы сможете продлить жизнь заряда и дольше пользоваться смартфоном. Перепады температуры тоже негативно отражаются на работе батареи. Старайтесь не пользоваться смартфоном на улице при сильном морозе, и не стоит оставлять устройство на солнце. Высокая и низкая температуры могут привести аккумулятор в негодность.

Кстати, недавно “НСН” писал: Три скрытые функции Wi-Fi в смартфонах, о которых не знают многие пользователи

 [:ua]Кожна людина в наші дні використовує смартфон щодня. Він потрібен для роботи або просто для розваг. Всім необхідний гаджет цілодобово і в робочому стані. Як правильно заряджати смартфон, щоб продовжити життя батареї

Про міфи і корисні поради як правильно заряджати смартфон  НСН дізнався з повідомлення на сайті iTech.ua

Стежте, щоб смартфон не розряджався повністю до виключення

Слід вже ставити пристрій на зарядку при показнику близько 25%. Раніше часто чули рекомендації доводити телефони до повної розрядки, але це стосувалося старих батарей. Зараз частіше використовуються літій-полімерні батареї, і процес заряду відбувається інакше. Навіть при покупці нового телефону, зарядіть його перший раз до 100% і більше нічого робити не треба. У майбутньому не варто залишати на зарядці пристрій на всю ніч до 100%. Досить буде і 90%. А для такого показника заряджатися батареї необхідно всього кілька годин.

Робіть профілактику смартфону

Незважаючи на вищесказане, один раз в декілька місяців потрібно довести пристрій до повної розрядки для профілактики. Повторюючи цю дію регулярно, ви зможете поповнити максимальний ресурс акумулятора.

Існує міф, що під час зарядки смартфоном краще не користуватися

Нібито в процесі заряду батарея перегрівається і швидко приходить в непридатність. Теоретично це можливо, але якщо використовуються не якісні зарядні пристрої. У тому випадку, якщо ви користуєтеся оригінальним або сертифікованим пристроєм, вам не варто турбуватися. Смартфон на зарядці можна використовувати, і він безпечний. Недолік полягає в тому, що акумулятор буде довше заряджатися.

Використовуйте тільки якісні зарядні пристрої

В інструкціях радять користуватися тільки оригінальними зарядними пристроями. І це зрозуміло. Але є ще і якісні пристрої, які не поступаються оригінальним за своїми характеристиками. Говорячи іншими словами, не обов’язково витрачати гроші на оригінал. Є якісні зарядки за доступними цінами. Тут важливо вибирати сертифікований товар, при виготовленні якого дотримані всі стандарти якості. Тому що, вибравши більш потужний зарядний, ви можете пошкодити батарею свого смартфона.

[:ru]7 советов как правильно заряжать смартфон - продлеваем жизнь батареи[:ua]7 порад як правильно заряджати смартфон - продовжуємо життя батареї[:]

Правильно заряджайте гаджет бездротовою зарядкою

Під час такого способу заряду, краще не користуватися смартфоном. Тому що пристрій заряджається уривками. Хтось подзвонив або написав, і ви берете телефон, а потім знову кладете заряджатися. Такий “уривчастий” спосіб зарядки може згубно позначитися на вашому акумуляторі і швидко його “вбити”. Буде краще, якщо телефон залишити заряджатися протягом тривалого часу безперервно.

Не бійтеся використовувати швидку зарядку

При правильному використанні не буде ніякої шкоди. Багато хто побоюється швидкої зарядки, оскільки вважають, що такий спосіб призводить до перегріву батареї. А отриманий заряд 60% за 20 хвилин, витратиться набагато швидше і це призведе до необхідності купувати нову батарею. Купуючи сертифікований продукт, ви убезпечите свій смартфон, і заощадите свій час на зарядці акумулятора.

У деяких ситуаціях варто економити заряд

Щоб заряд батареї прослужив вам довше, без можливості підключити зарядний пристрій, варто зменшити яскравість екрану і відключити функції передачі даних, геолокацію, Bluetooth, Wi-Fi і інші енергоємні ресурси. Таким чином, ви зможете продовжити життя заряду і довше користуватися смартфоном. Перепади температури теж негативно відбиваються на роботі батареї. Намагайтеся не користуватися смартфоном на вулиці при сильному морозі, і не варто залишати пристрій на сонці. Висока і низька температури можуть привести акумулятор в непридатність.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Три приховані функції Wi-Fi в смартфонах, про які не знають багато користувачів

 

 

 

 

 

 

 

 [:]

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×