5 особливо корисних видів сиру для підтримки здоров’я

Деякі сорти сиру повинні бути в раціоні кожної людини, оскільки саме в них міститься цілий комплекс корисних і незамінних для підтримки здоров’я речовин

Медики рекомендують регулярно включати в меню п’ять видів сиру. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Молочний сир – дуже корисний для здоров’я людини вид продуктів харчування. Але деякі сорти сиру містять велику кількість мінералів і вітамінів, які активізують імунітет, захищають від хвороб серцево-судинної і нервової систем, зміцнюють кістки і зуби.

Моцарелла

В даному сорті сиру мало жиру і солі, але зате дуже багато білка і кальцію. Дієтологи рекомендують частіше включати в раціон сир моцарелла, щоб кістки, зуби і нігті були міцними і здоровими.

Пармезан

Речовини, що містяться в пармезані покращують роботу центральної нервової системи, сприяють оздоровленню всього організму. Звичайно ж, сир пармезан – досить недешеве задоволення, але кожну скибочку продукту являє собою справжній вітамінно-мінеральний комплекс. В даному сорті сиру особливо багато фосфору, кальцію і вітаміну В12.

Козячий сир

Недорогий козячий сир не менш корисний для здоров’я людини в будь-якому віці, ніж пармезан. Козячий сир – унікальне джерело лактобактерій, які нормалізують роботу кишечника, зміцнюють імунітет і пригнічують розвиток патогенної мікрофлори.

Рікота

Цей молочний сир містить антиоксиданти і велика кількість цінного білка. Рікота в раціоні дозволяє загальмувати процеси старіння в організмі, захищає від розвитку онкології, покращує стан м’язової і кісткової тканини.

М’який  сир

У таких сирах дуже мало калорій, тому їх можна включати в раціон навіть тим, хто на дієті. Крім того, в м’якому сирі міститься селен – потужний антиоксидант, який покращує обмін речовин і роботу щитовидної залози, нормалізує гормональний фон в організмі.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: ТОП-8 видів морської риби, в яких найбільше Омега-3

 

 

 

To Top