Феросплавники попередили про “критичні наслідки” росту тарифів

Українська асоціація виробників феросплавів попередила про «критичні наслідки» зростання тарифів, повідомляє NNS, посилаючись на Металургпром.

Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції, представляючи інтереси підприємств галузі, підтримала позицію Федерації роботодавців України у зв’язку з оприлюдненим на сайті ЗАТ «НЕК «Укренерго» проекту структури тарифу на послуги з передачі електроенергії на 2022 рік.

Українська асоціація виробників феросплавів попередила про «критичні наслідки» зростання тарифів.

Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) заявила, що зростання тарифу на передачу електроенергії на 56% є неприпустимим і призведе до критичних наслідків у металургійній галузі, пов’язаних із зростанням собівартості і втратою конкурентоспроможності.

«Наведені в інформаційних довідках Укренерго аргументи зростання витрат у структурі проектів лише констатують факт збільшення витрат, не спираючись ні на індекс споживчих цін, ні на динаміку фактичних витрат, досягнутих у попередні періоди», – відзначили в асоціації.

Тому, УкрФА підтримала позицію Федерації роботодавців України в частині зауважень та пропозицій до проекту тарифів НЕК «Укренерго» зазначивши, що крім проекту структури тарифу на послуги з передачі електроенергії, на сайті опублікований і проект тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, розмір якого збільшиться на 60%.

«Вважаємо, що кожне рішення щодо електричної енергії, яке приймається на державному рівні, повинно бути розглянуто всебічно, а в період світової кризи, викликаного пандемією, саме вплив на споживачів має бути головним чинником», – резюмували в асоціації.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Підвищення тарифу на передачу електроенергії спричинить хвилю банкрутств в Україні – лист ICC Ukraine у Укренерго

При рості комунальних тарифів розмір субсидій буде автоматично збільшуватися – Мінсоцполітики

Хто не зможе скористатися низькими тарифами на електроенергію

 

To Top