Дубінського позбавили посад у «Слузі народу»

Олександра Дубінського усунули з посади голови осередку «Слуги народу». Він також втратив місце у новому органі партії, повідомляє NNS, посилаючись на Бабель.

Нардепа Олександра Дубінського зняли з посади голови Київської обласної організації «Слуги народу». Про це «Бабелю» повідомили у партії.

«Так, це правда. Новим очільником обрано Андрія Мотовиловця. Відповідно Олександр Дубінський втратив членство в Національній раді громад партії», — повідомили в партії.

Там додали, що вранці відбулася конференція Київської обласної організації, на ній були ухвалені відповідні рішення.

Водночас сам Дубінський на власній сторінці у Facebook повідомив, що у неділю рада Київської обласної організації провела позачергове засідання, на якому члени ради обговорили «шахрайські та аферистичні схеми, які застосовуються окремими функціонерами ПП «СН» з використанням змін до Статуту партії з метою зміни керівника Київської обласної організації»

«Рада Київської обласної організації засуджує подібні шахрайські методи у партійному будівництві та висловлює рішучу підтримку О.Дубінському як керівнику Київської обласної організації», — написав він.

Як повідомляє пресслужба партії, Мотовиловець заявив, що працюватиме над розвитком Київської області та розбудовою місцевих осередків відповідно до нового статуту, що був ухвалений на з’їзді партії 13 березня.

Напередодні Київський обласний осередок «Слуги народу» виступив проти включення нардепа Олександра Дубінського до складу нового керівного органу партії — Національної ради громад.

Нагадаємо:

  • 11 січня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій за втручання в американські вибори. Серед них опинився й Дубінський. Санкції запровадили через так звані плівки Деркача про нібито втручання Джо Байдена у внутрішні справи України.
  • 1 лютого Дубінського виключили з фракції «Слуги народу».

To Top