Діти знайшли зниклу матір через 20 років в Одесі: неймовірна історія (фото, відео)

Неймовірна історія сталася в Україні. Діти знайшли свою матір, яка 21 рік вважалася зниклою без вісті і надії на те, що вона жива, ні у кого вже майже не було. Довгоочікуване возз’єднання сім’ї має відбутися вже у неділю, 26 вересня, повідомляє NNS, посилаючись на Новини.LIVE Odesa.

Тетяну Присяжну розшукували по всій Україні, і за цей час вона встигла пережити безліч важких подій. Тепер, вже зовсім скоро близькі заберуть її з Одеси назад додому.

Передісторія зникнення:

Тетяна Присяжна довгий час виховувала п’ятьох дітей самотужки – з чоловіком вона розлучилася через його пияцтво. Одного разу її єдиному сину запропонували здати дроти електропередач на металобрухт і трохи заробити. Парубку сказали, що лінії знеструмлені, але, щойно він доторкнувся, через його тіло “пройшли” 320 вольтів. Лікарі повідомили матері, що праву руку сина доведеться ампутувати, втім вона була твердо впевнена, що надія є.

Задля порятунку сина Тетяні Присяжній довелося продати практично всі речі. В хід йшли будь-які методи: ліки, мазі, традиційна медицина… І це спрацювало! Щоправда, хлопець не міг повністю підняти руку. Здавалося б, для сім’ї це має бути справжнє свято, але згодом стався конфлікт.

“Я хотіла від нього взаєморозуміння, але цього не було. Він повернувся до дівчини, яка зрадила його, поки у нього не працювала рука. Я не чекала від нього такого. Біль врешті-решт накопичився, і я пішла. У чому була, у тому й пішла”, – розповіла Тетяна Присяжна.

За словами жінки, вона не покидала напризволяще маленьких дітей. Тоді наймолодшій дочці Оксані було 17 років, решту дітей матір ще давно влаштувала на роботу.

Як склалася доля жінки

“Я пішла в нікуди. Що буде, те й буде. Єдине що, з моєї голови не виходили думки про суїцид. Я не хотіла жити”, – додала Присяжна.

Від негативних думок жінку врятувала щира розмова у церкві. Єдиним заробітком для неї надалі було жебрацтво. Доводилося стояти в переходах і спати просто неба на ящиках. Одного разу з нею познайомився ромський “барон”, що запропонував так звану співпрацю.

Чоловік її не чіпав, проте були часті конфлікти з його дружиною. Іноді та навіть змушувала Присяжну роздягатися, мовляв, “а раптом ти приховуєш гроші”. Довелося тікати на потязі до Одеси. Пізніше на неї напали, забрали всі гроші і документи. Що ще гірше – жінка втратила пам’ять. Певний час вона не знала ні звідки вона, ні як її звати.

Після довгих років на вулиці жінці запропонували волонтери жити у притулку для бездомних літніх людей. Для цього потрібно було відновити документи, і щойно запит надійшов до рідного села на Полтавщині – діти зрозуміли, що матір жива.

За словами дочки Яни, всі ці роки вони були у постійних пошуках. Зверталися до всіх, кого могли: поліції, активістів, журналістів і навіть екстрасенсів. Діти до останнього не втрачали надію.

Що буде з сім’єю далі?

26 вересня родичі прибувають до Одеси та забирають Тетяну Присяжну додому.

“Наразі родичі Тетяни не бажають публічності, бояться, що це може зіпсувати зустріч. Загалом сім’я небідна, як я зрозумів. Але раптом що – все стане відомо вже після вихідних”, – розповів голова громадської організації “Нове життя” Федір Герасимов.

Коли сімейство нарешті возз’єднається, у Тетяни Присяжної нарешті буде можливість не лише обговорити минуле і пробачити старі образи, а й познайомитися з онуками та разом відбудувати щасливе сумісне життя.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

На Донеччині діти гралися вдома самі – їх тіла знайшли у скрині

В Одесі чоловік влаштував стрілянину з вікна багатоповерхівки – йому завадили діти, які грали у дворі

Вперше за 15-річну історію українка стала переможницею у міжнародному конкурсі краси

To Top