Данілов анонсував санкції проти низки депутатів

Рада нацбезпеки та оборони найближчим часом продовжить запроваджувати санкції, які торкнуться як юридичних осіб, так і фізичних. Загрожують вони й низці народних депутатів. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в етері програми «Свобода слова Савіка Шустера», передає NNS, посилаючись на Громадське.

Данілов переконує, що у влади достатньо аргументів, щоб запровадити такі санкції.

«У нас більш ніж достатньо аргументів, щоб це впровадити. Якщо хтось вважає, що це одноразова акція, то він глибоко помиляється», наголосив Данілов.

Кого саме стосуватимуться ці санкції, він не уточнив. Водночас відповідаючи на запитання, чому в матеріалах, які стосуються запровадження санкцій щодо трьох проросійських телеканалів, ніде не фігурує прізвище одного з лідерів партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука, відповів:

«Почекайте, на все свій час. Ми дуже ретельно відпрацьовуємо всі документи для того, щоб бути бездоганними в цьому питанні».

 

Данілов також підтвердив, що щодо народного депутата з ОПЗЖ Тараса Козака, на якого вже наклали санкції, Служба безпеки відкрила кримінальне провадження. Він додав, що докази для накладення обмежень щодо Козака збирали протягом 8 місяців.

«З кожним днем ми отримували все більше й більше інформації, у який спосіб відбувається фінансування та просування російських наративів», розповів секретар РНБО.

To Top