Чи буде в Україні локдаун – розповів Шмигаль

В Україні зберігається напружена ситуація з коронавірусом. Про те, чи будуть в країні вводити національний локдаун, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає NNS, посилаючись на НВ.

Введення загальнонаціонального локдауну наразі не розглядається. Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Адаптивний карантин працює і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби», — сказав він.

За словами очільника уряду, у низці областей фіксують «точкове покращення», і там найближчим часом можуть ухвалити рішення про послаблення карантинних обмежень.

«Фіксується зменшення кількості хворих і навантаження на лікарні. Якщо така динаміка буде зберігатися надалі, то можливе повернення таких регіонів до помаранчевої зони», — додав Шмигаль.

Ситуація з COVID-19 в Україні

Станом на 7 квітня 2021 року в Україні зафіксовано 1 784 579 випадків зараження коронавірусом, 35 498 хворих померли.

За минулу добу коронавірус виявили у 15 415 осіб, зафіксовано 481 летальний випадок, 11 472 пацієнта одужали. Добовий показник захворюваності залишається на високому рівні, а показник летальних випадків встановив новий рекорд.

Найбільший добовий приріст випадків коронавірусу — у Києві (1 417), Одеській (1 236), Київській (1 092), Львівській (1 085) та Харківській (1 017) областях.

За оцінками Національної академії наук, незважаючи на антирекорди, ситуація із коронавірусом в Україні стабілізується.

Локдаун у Києві: громадський транспорт за спецперепустками, на таксі взлетіли ціни (фото)

To Top