Баканов заявив, що «тарифні майдани» замовили в РФ

Замовниками так званих “тарифних майданів” у січні поточного року були куратори з Російської Федерації. Про це сказав голова Служби безпеки України Іван Баканов під час виступу у Верховній раді, передає NNS, посилаючись на онлайн-трансляцію позачергового засідання Парламенту.

Зазначимо, що позачергову сесію Верховної Ради 30 березня скликали спеціально, щоб обговорити акцію протесту у Києві 20 березня, під час якої була пошкоджена будівля Офісу президента.

В ході свого виступу Баканов зазначив, що гібридна війна наразі триває не тільки на сході країни, але і на мирних вулицях, і розхитування протести — один з її інструментів.

“Пригадайте так звані „тарифні майдани“ у січні цього року. Їхніми замовниками були куратори з Російської Федерації”, —сказав голова СБУ.

Він закликав пам’ятати про те, що війна триває і не допомагати ворогу.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні підвищилась вартість газу та електроенергію для населення. Крім того, були скасовані всі пільги на електроенергію. Це викликало обурення у українців, і вони почали виходити на «тарифні майдани» в різних містах країни.

Після цього, 13 січня, на засіданні Кабінету міністрів, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що через пандемію та карантинні обмеження ціна на газ для населення зменшиться на 30% і становитиме 6,99 грн за метр кубічний.

To Top