АТБ запускає власну платіжну картку: що вона дає клієнту?

Корпорація АТБ запустила спільно з Райффайзен Банк Аваль і Visa запустила кобренд-проект – платіжну картку АТБ-Pay. Про це NNS повідомляє, посилаючись на генерального директора корпорації Бориса Маркова.

За його словами, карта АТБ-Pay надає всі переваги банківської картки Visa Gold, вона максимально зручна для клієнтів та безкоштовна для вчинення будь-яких транзакцій: поповнення готівкою в терміналах в магазинах АТБ, зняття готівки в банкоматах будь-якого банку України, регулярного переказу коштів з картки будь-яких банків. Власник карти можете здійснювати покупки в Україні та за кордоном, використовуючи пластикову карту АТБ-Pay або смартфон.

Але найголовніше! Вона дає ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРАВО отримати суттєві додаткові знижки на більш ніж 500 (!!!) акційних товарів в нашій торговельній мережі та право участі у величезній кількості розіграшів призів і подарунків від наших постачальників і партнерів, – підкреслює Борис Марков.

Ініціатори планують понад 2 млрд. грн. у рік направляти на додаткові вигоди для покупців – власників карток.

Станом на 5 квітня 2021 року видано вже 50 000 карт. У планах охопити всіх покупців АТБ, а це близько 20 мільйонів осіб.

Наше завдання не просто емітувати мільйони карт, а зробити її основною банківської картою для клієнта, створювати нові зручні сервіси. Попереду – спільні мега колаборації АТБ-Pay з найбільшими торговими операторами різних сегментів торгівлі, з нашими ключовими постачальниками і партнерами. Запуск універсального мобільного додатка і багато інших цікавих бонусів, – повідомляє Марков.

З 6 квітня оформити картку можна в кожному магазині АТБ міста Запоріжжя та в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль України.

Механізм оформлення карти  ТУТ і ТУТ.

Проект впроваджуватимуть у всіх регіонах країни.

 

To Top