Завантажте мобільний додаток сайту

Рада може створити в Україні віртуальну економічну зону. Готується законодавство про так зване "Дія-сity". Про це NNS повідомляє з посиланням на УНІАН,

Україні розробляється законодавство, що дозволить створити віртуальну економічну зону, яка має привабити більше IT-бізнесу в країну. Про це під час сьогоднішнього засідання Погоджувальної ради в парламенті заявив перший заступник лідера фракції «Слуга народу» в парламенті Олександр Корнієнко.

"Готується законодавство про так звану "Дія-сity". Це як би віртуальна економічна зона, яка дозволить залучити ще більше IT-бізнесу в Україну і робити нашу країну ще більш конкурентоспроможною в цьому плані",

- сказав він.

"Віртуальна економічна зона дозволить залучити ще більше IT-бізнесу в Україну",

- зазначив Корнієнко.

Нагадаємо, 3 серпня 2020 року стало відомо про те, що Міністерство цифрової трансформації розробляє єдину онлайн-платформу взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства "ВзаємоДія", метою якої є впровадження онлайн-інструментів взаємодії громадян і влади.

23 липня 2020 року стало відомо про те, що Міністерство цифрової трансформації працює над впровадженням фінансового моніторингу віртуальних активів, який буде необхідний у разі легалізації Верховною Радою таких активів.

Ще раніше, 21 квітня Міністерство цифрової трансформації запустило офіційний веб-сайт company.diia.gov.ua державної IT-компанії Diia Company. На початку квітня Мінцифри запустило у відкритий доступ портал державних послуг «Дія».

Раніше ми повідомляли: Суддям і чиновникам скасували обмеження зарплат

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 29 вересня 2020 року — 204 тисячі 932 людини інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі