Завантажте мобільний додаток сайту

В Україні зупинився ріст безробіття, викликаний карантином – про це свідчать офіційні дані Держкомстату та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, повідомляє NNS з посиланням на Сьогодні.

Як стало відомо NNS , при цьому конкуренція на ринку праці виросла вдвічі – на одну вакансію претендують 4-6 чоловік. Тим, хто тимчасово залишився без роботи, можуть прийти на виручку сезонні підробітки.

За словами незалежного HR-експерта Тетяни Пашкиной, влаштуватися на сезонну роботу зараз простіше, ніж місяць-два тому. Хоча в цілому сезонних вакансій менше на 25%, ніж рік тому – близько 15 тис.

«Зарплати вражають не всіх, але, наприклад, у теплицях-вирощування овочів можна заробити 12 тис. грн., кухарем – 9 тис. грн., покоївкою – 9 тис. грн., садівником – 6 тис. грн., продавцем їжі на пляжі – 13 тис. грн., але робота відрядна» 

– навела приклади Пашкіна.

Претендентам на сезонну роботу варто звертати увагу не тільки на зарплату, а й на соцпакет. Платити можуть трохи, але забезпечать житлом, харчуванням, форменим одягом, тобто вдасться виграти за рахунок скорочення витрат. Крім того, часто роботу в курортних містечках можна знайти прямо на місці.

Раніше ми повідомляли: Підвищення мінімальної зарплати: в уряді назвали причини такого кроку

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
10 серпня (станом на 9:00) в Україні 81 957 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 922 летальні (+25 за добу), 44 359 пацієнтів одужало (+387 за добу). За добу зафіксовано 1 008 нових випадків. Загалом проведено 1 179 434...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі