Завантажте мобільний додаток сайту

На Донеччині вперше в Україні у 2020 році під час ремонту доріг стали використовувати відходи металургійного виробництва – шлаки. Про це повідомляє #Шотам з посиланням на Центр транспортних стратегій, інформує NNS.

“Перша область, яка почала використовувати шлаковий щебінь, – Донецька область. Вони забирають шлаки з заводу ім. Ілліча. Далі в пріоритеті – Запорізька і Дніпропетровська області. Ми на етапі впровадження цих технологій. І стимулюємо підрядників використовувати альтернативні технології”, – зазначили в Укравтодорі.

Раніше Кабмін дозволив використовувати металургійні шлаки при будівництві доріг. Відповідне розпорядження було опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр” від 19 лютого 2020 року.

Раніше ми писали: Як в Україні в умовах карантину будуть святити паски на Великдень

Повідомлялося, що в договорах на будівництво та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській, Кіровоградській областях буде передбачатися використання відходів виробництва (металургійних шлаків, зол віднесення тощо), яке відповідає нормативним документам.

За підрахунками аналітиків, Україна без проблем може збільшити використання шлаків в дорожньому будівництві як мінімум в п’ять разів.

Фото ілюстративні

В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі