Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомлялось раніше, президент України Володимир Зеленський пообіцяв пенсіонерам надбавку в розмірі 1000 гривень у зв'язку з карантином. На додаткову соціальну допомогу можуть розраховувати громадяни ще одної категорії. Про це NNS повідомляє з посиланням на nua.in.ua.

Згідно інформації, отриманої NNS , на додаткову соціальну допомогу можуть розраховувати також особи з інвалідністю. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.Нагадаємо, що надбавку зможуть отримати пенсіонери, чиї виплати в місяць не перевищують 5000 гривень. Надбавка надійде на рахунки громадян з 1 квітня. До нової категорії відносяться наступні категорії громадян: діти з інвалідністю, соціальні пенсіонери. Міністр також додала, що на період карантину пенсіонерам продовжать виплати субсидій, навіть якщо утворюється заборгованість по виплатах.

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 22 вересня 2020 року — 181 тисяча 237 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі