Завантажте мобільний додаток сайту

Кабінет міністрів України створює Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, щоб спростити отримання кредитів «малими» фермерами без кредитної історії. Про це повідомляється в Telegram-каналі прем'єр-міністра Олексія Гончарука, інформує Ліга.Новости.

Відзначається, що в держбюджеті на 2020 рік передбачені 240 млн грн для формування статутного капіталу Фонду.

«Фонд надасть доступ малим і середнім суб'єктам підприємництва (до 500 гектарів) до банківських кредитів, зменшивши вартість їхнього залучення», — йдеться в повідомленні.

У Кабміні також вважають, що  зменшення вартості мінімізує і ризики можливого неповернення кредитів.

  • У держбюджеті-2020 зафіксована сума в 4,2 млрд грн на підтримку галузі АПК, з яких 1,2 млрд грн підуть на програму зі здешевлення кредитів. 
  • 24 січня Кабінет міністрів схвалив програму «Доступні кредити 5-7-9%». Її старт був призначений на 1 лютого. За попередніми оцінками Мінфіну, взяти участь у ній в 2020 році зможуть близько 50 000 позичальників. Держава витратить на программу мінімум 5 млрд грн.
  • 3 лютого перший кредит за програмою отримав підприємець із Вінниці.

Читайте ще: Ринок землі: голова аграрного комітету назвав приблизну ціну с/г земель після зняття мораторію.

Також ми писали: Українцям можуть дозволити змінювати по батькові і навіть називатися по матері.

В Україні станом на ранок 18 вересня 2020 року — 169 тисяч 472 людини інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі