Господарський суд Києва призупинив розгляд провадження за позовом про незаконність договору купівлі-продажу "Приватбанку". Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Depo.ua з посиланням на "Економічну Правду".

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідне рішення винесла суддя Людмила Шкурдова.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

"Наскільки я знаю, причина зупинення – до розгляду іншої судової справи, яка розглядається не в Господарському суді міста Києва. Вона розглядається в Україні, в іншому суді", – повідомив виконуючий обов’язки голови суду Петро Паламар.

За словами Паламара, рішення про припинення розгляду справи з’явиться в Єдиному реєстрі судових рішень за кілька днів.

На сайті суду є інформація, що засідання у справі "Приватбанку", призначене на 10:30 17 жовтня, не відбудеться "у зв’язку із зупиненням провадження до набрання законної сили рішення у справі №826/7432/17".

Представник Коломойського Олександр Винниченко підтвердив, що суд зупинив розгляд справи. За його словами, Коломойський зберігає позицію, що держава незаконно відібрала у нього акції банку.

Повідомляється, щоу день розгляду справи "Приватбанку" столичний Господарський суд "замінували". Винниченко допустив, що мінування будівлі суду було в інтересах відповідачів.

Нагадаємо, найбільший комерційний банк країни "Приватбанк" націоналізували наприкінці 2016 року. Раніше він належав олігарху Ігорю Коломойському.

Це рішення підтримували західні партнери та МВФ через надзвичайно поганий фінансовий стан банку і потребу влити в нього понад сотню мільярдів гривень.

Колишні власники банку наразі намагаються домогтись скасування рішення про націоналізацію у суді. Суд першої інстанції раніше вже задовольнив позов пана Коломойського і зараз справа перебуває на етапі апеляції.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Екатерина Андрус
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!