Вчора, 21 серпня, Україна знову понесла втрати на Донбасі. Загинув молодий військовий. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення голови Маневицької райдержадміністрації Андрія Линдюка.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, загиблий Дмитро Пилипчук – мешканець села Набруска Маневицького району, що на Волині. Йому було 20 років.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Слід відзначити, що 14 серпня на Донбасі загинув ще один мешканець Маневицького району з села Вовчицьк  Олександр Колбун. Йому теж було 20 років.

Голова райдержадміністрації прийняв рішення відмінити у районі всі розважальні заходи до Дня Незалежності.

Він написав:

- Не знаю, що це за перемир’я... Але маємо знову сумну звістку зі Сходу України.
Сьогодні отримали підтверджену інформацію про загибель у російсько-українській війні нашого земляка жителя с. Набруска Маневицького району Дмитра Пилипчука, якому тільки в жовтні мало б виповнитись 21 рік.
Співчуття всім рідним і близьким. Вічна пам’ять Герою-захиснику... За попередньою інформацією, похорон планується на п’ятницю.
P.S. Мною прийнято рішення про відміну усіх районних розважальних заходів приурочених Дню Незалежності України. Скориговану програму заходів опублікую протягом дня.

Тим часом, ні у вечірньому, ні у ранковому зведенні штабу ООС інформації про загибель українського військового немає.

Про втрату на фротні повідомляє видання Волинські новини. Журналісти цитують голову райради, проте змінюють слово «загибель» у його пості на слово «смерть», а фразу «у російсько-українській війні» на фразу «у зоні ООС».

Також Волинські новищни зазначають, що спілкувалися з представником прес-центру ООС Віктором Шубцем, який повідомив, що Дмитро Пилипчук покінчив життя самогубством через нерозділене кохання.

Нагадаємо, 18 серпня повідомлялося про загибель військового Нацгвардіі в районі ООС. Потім інформацію підкорегували і уточнили, що причиною стало необережне поводження зі зброєю. Троє інших бійців тоді отримали поранення.

Автор: Екатерина Андрус
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори