У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає введення санкцій проти 18 фізичних та 43 юридичних осіб РФ, що мають бізнес в Україні. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Експрес, що, у свою чергу посилається на Кореспондент.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, законопроект "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" був зареєстрований в парламенті 7 грудня. Його авторами виступили народні депутати-свободівці Михайло Головко, Олександр Марченко і Олег Осуховський. 

Серед об'єктів, які підпадають під санкції - ТРЦ Ocean Plaza, що належить російському бізнесменові Аркадію Ротенбергу. Миколаївський глиноземний завод, який належить російському алюмінієвому гіганту Русал. Кінцевий бенефіціар Русала - Олег Дерипаска також включений до списку санкцій.

Також в списку заправки GLUSCO, які ще недавно мали бренд ТНК і належали Роснефти.

Щодо об'єктів росіян в Україні пропонується ввести широкий спектр різних обмежувальних заходів, в тому числі блокування активів і запобігання виведенню капіталу з України.

Нардеп Михайло Головко в своєму повідомленні у Facebook зазначив, що ВО Свобода починає процес націоналізації російського бізнесу. Згідно з текстом зрозуміло, що існуючий список для санкцій буде збільшуватися, оскільки спрямовані депутатські звернення до ДФС, СБУ, Мін'юсту з проханням надати список компаній з кінцевими бенефіціарами росіянами.

До санкційного списку перелік також потрапили російські бізнесмени Олексій Федорович, Анніков Сергій з українськими активами ТІС-Зерно і ТІС-Міндобрива, російський тютюновий бізнесмен Ігор Кесаєв і його активи Тедіс України і Меркурій, ViOil росіянина Віктора Пономарчука, дочірня дочка Газпром збут Україна, Пологівський ОЕЗ російського бізнесмена Леоніда Новикова та інші компанії.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко запропонував заморозити активи бізнесу РФ. За його словами, Адміністрація президента зажадала списки російських юридичних і фізичних осіб, щодо яких пропонується введення санкцій.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори