Вчора, 4 липня в урядовому кварталі під офісом президента Громадянський рух «Відсіч» провів акцію «Не переступай Червоні лінії», якою застерегли нинішню владу від спроб реваншу та ревізії здобутків України за останні п‘ять років. Про це Nikopolnews стало відомо зі сторінки Громадського руху у ФБ.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, мітингувальники нанесли на обличчя грим у вигляді червоних ліній і тримали таблички з написом: «Не перетинай червону лінію».

Акція проходила під гаслом «Реванш не пройде». Учасники закликали політиків, громадських активістів, усіх небайдужих громадян виставити новій владі «Червоні Лінії» та в разі їх порушення чинити масовий протест.

Якщо нова влада спробує відмовитися або саботувати курс на ЄС і НАТО, піти на поступки агресору, зокрема в питаннях санкцій, територіального устрою України, згорнути підтримку української армії, скасувати або переглянути закони про мову, декомунізацію, квоти, скасувати обмеження щодо російських сайтів, фільмів, книжок та в‘їзду до України росіян, які підтримують путінську політику, – вона отримає запеклу відсіч українського громадянського суспільства,

- зазначили організатори.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!