Завантажте мобільний додаток сайту

Буквально 20 хвилин тому, сьогодні, 15 травня, ще чинний Президент України Петро Порошенко підписав закон про мову. Про це Nikopolnews дізнався, подивившись пряму трансляцію засідання, на якому сталася подія.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, Президент підкреслив, що даний закон ніяким чином не обмежує права носіїв інших мов в Україні, але укріплює статус державної. Також він нагадав про те, що багато років українці виборювали право вільно говорити на рідній мові, поклавши тисячі життів, і назвав цей день історичним.

Днем раніше закон про забезпечення функціонування української мови як державної  підписав Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

25 квітня після внесення понад двох тисяч правок Верховна Рада ухвалила законопроект. Перед його підписанням Рада відхилила чотири проекти постанови, якими просили скасувати рішення щодо ухвалення закону про мову.

На украинском рынке официально стали доступны новые автомобили Lada, собранные в Украине. А именно, их сборку осуществляет Запорожский автомобильный завод.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі