Завантажте мобільний додаток сайту

93 окрема механізована бригада «Холодний Яр», де традиційно служить багато нікопольців та мешканців інших населених пунктів Дніпропетровщини, понесла страшну втрату. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби бригади.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, старший сержант 55-річний Ігор Павлович Ігнатенко на псевдо «Цум» загинув у п’ятницю 12 квітня під час ворожого обстрілу.

З метою виявлення системи вогню батальйонного району оборони окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання на підступах до міста Авдіївка, надвечір ворог відкрив вогонь з великокаліберних кулеметів стрілецької зброї по одному зі взводних опорних пунктів. Водночас, для зайняття більш вигідного положення в смузі забезпечення, група ворожої піхоти під прикриттям вогню приховано висунулась в сторону наших позицій.

Номер обслуги гранатометного взводу старший сержант Ігор Ігнатенко разом із товаришами вчасно помітив переміщення противника та відкрив по ворогу вогонь, заблокувавши його у кількох сотнях метрів від наших позицій.

Для розблокування своєї піхоти та прикриття відступу противник посилив обстріл, застосувавши міномети калібру 82 мм. Одна з мінометних мін вибухнула поблизу позиції, де перебував Ігор, завдавши йому поранень, не сумісних із життям,

– розповів речник ОС.

Ігор Павлович народився 17 листопада 1963 року у місті Василівка Запорізької області. Без батька та чоловіка лишились дружина та двоє дорослих синів.

Ігнатенко разом з сотнями інших майданівців, просто з епіцентру Революції Гідності відправився на Схід. Боронити свою землю від російських окупантів та їх колаборантів — зрадників України. Спочатку він воював у добровольчому батальйоні "Донбас", потім був бійцем 56-ї окремої мотопіхотної бригади, а у червні 2018 року став до лав холодноярців,

- повідомляють у 93-й бригаді.

Боєць брав участь у боях в районах Пісків, Станиці Луганської, Гранітного, Авдіївки та шахти Бутівка.

Автор: NNS - Національна служба новин

Національна служба новин - Новини України