Завантажте мобільний додаток сайту

У фаворити місцевих виборів вибилися три партії "парламентської ліги" - "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Опозиційна платформа - За життя". При цьому СН і ЄС заведуть свої фракції в усі облради, - повідомляє NNS з посиланням на РБК Україна.

"Слуга народу" взяла лідерство в чотирьох облрадах - Дніпропетровській, Житомирській, Чернівецькій і Сумській. Тоді як у великих містах президентська партія претендує на мерське крісло лише в Полтаві та Ужгороді, а у всіх міськрадах обласних центрів не показала результат вище другого місця. У Києві СН посіла лише п'яте місце, а в Івано-Франківський та Львівський міськради і зовсім не проходить.

"Євросолідарність" отримає найбільші фракції у чотирьох обласних радах – Львівській, Київській, Рівненській та Тернопільській. Також ЄС виявилася єдиною партією, яка отримає представництво у всіх міських радах обласних центрів. В міськради Києва, Львова та Рівного політсила Порошенко посіла перші місця, а ось на мерські крісла в другому турі претендує тільки у Львові, Рівному та Сумах.

ОПЗЖ попередньо проходить в 16 облрад, не потрапляє - в шість. Вона здобула перемогу в чотирьох облрадах - у Миколаївській, Запорізькій, Одеській та Херсонській. У Миколаєві та Одесі кандидати від ОПЗЖ будуть боротися за крісло мера у другому турі. До того ж в Миколаєві партія здобула лідерство на виборах у міськраду

Копіювати посилання на матеріал
Автор: NNS - Національна служба новин

Національна служба новин - Новини України