Завантажте мобільний додаток сайту

Поліцейські у Харкові відкрили кримінальне провадження за фактом зникнення міського голови Геннадія Кернеса. Зробили це на основі отриманого звернення.

Із відповідною заявою до поліцейських звернувся керівник однієї з громадських організацій. Про це повідомляє пресслужба поліції Харкова.

Він заявив, що з 61-річним міським головою Харкова відсутній зв’язок. Крім того, невідомо, де він перебуває.

Слідчі Шевченківського відділення поліції 9 листопада відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство з приміткою "безвісти зниклий". У поліції додали, що наразі перевіряють інформацію.

Чому виникли такі припущення

  • 4 листопада міська територіальна виборча комісія Харкова оголосила Кернеса харківським мером  Кернеса зареєстрували як мера Харкова: заяву надіслав поштою . Він здобув перемогу  у першому турі з результатом 60,34%, очоливши місто вже втретє.
  • Однак виборчі перегони Кернес провів у лікарні. Спершу він був у Харкові, а згодом у берлінській клініці "Шаріте". Туди його доставили через загострення хронічних захворювань у результаті коронавірусу.
  • Впродовж останніх двох місяців періодично виникають чутки про смерть Кернеса. Але, за даними Харківської міськради, він живий і йде на поправку.
  • До слова, востаннє його бачили на публіці в День міста Харкова – 23 серпня 2020 року.

Автор: NNS - Національна служба новин

Національна служба новин - Новини України