Завантажте мобільний додаток сайту

На Донеччині двоє військовиків підірвалися на міні. Про це NNS повідомляє з посиланням на оперативно-тактичне угруповання "Схід".

Сьогодні, 8 вересня, на Донеччині двоє українських військових дістали бойове травмування внаслідок підриву на протипіхотній міні ПМН-2.

"Обом воїнам оперативно надали першу медичну допомогу й евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров’я задовільний",

– мовиться в повідомленні.

В ОТУ "Схід" додали, що "на місці події працює керівний склад бригади та робоча група військової служби правопорядку ЗС України".

Нагадаємо, 6 вересня в зоні ООС двоє українських військових в результаті підриву були поранені. На жаль, 7 вересня, один з них помер у реанімації.

Також 6 вересня, підірвавшись на мінному полі, загинули двоє наших військових в зоні ООС.

Раніше ми повідомляли: На Донбасі бойовики і не думають відводити зброю – ОБСЄ зафіксувала ряд порушень

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Якби вибори до Верховної ради відбувалися у середині вересня 2020 року, до парламенту потрапили б п'ять партій. Про це свідчать дані опитування КМІС, пише РБК-Україна, інформує NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі