Завантажте мобільний додаток сайту

У партії «Слуга народу» представили свого кандидата на посаду міського голови Дніпра. Про це NNS повідомляє з посиланням на Главком, який, в свою чергу, посилається на пресслужбу політсили в Телеграм-каналі.

«Знайомтеся: наш кандидат в мери Дніпра - Сергій Риженко»,

- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що нині Сергій Риженко   депутатом обласної ради і головним лікарем Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечникова.

Риженко під час презентації Стратегії розвитку регіону заявив, що своїм головним завданням бачить будівництво безпечного міста для кожного.

Як наголошується, він є заслуженим лікарем України. Був першим заступником міністра охорони здоров'я, головним державним санітарним лікарем України, головою Державної СЕС. Має Орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня.

Раніше ми повідомляли: Зеленський змінив командування Сил спеціальних операцій

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 29 вересня 2020 року — 204 тисячі 932 людини інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі