Завантажте мобільний додаток сайту

Верховна Рада на засіданні 15 липня ухвалила постанову № 3809 «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році». Про це передає NNS з посиланням на Українську правду.

Відповідне рішення підтримали 326 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Згідно з ухваленим документом, Рада призначила вибори на неділю, 25 жовтня 2020 року, які відбудуться в Україні всюди, окрім окупованого Росією Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.

Вибори на цих територіях відбудуться лише після припинення російської агресії та виведення незаконних збройних формувань. Їх призначать окремим законом.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

Кабмін спільно з Центральною виборчою комісією має розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19, під час виборів 25 жовтня.

Постанову про місцеві вибори мали розглядати ще у понеділок, 13 липня, проте в Раді терміново відкликали постанову і зібрали комітет, щоб внести в проєкт постанови уточнення, додавши туди вибори в районні ради.

Раніше ми писали: Рада ухвалила закон про легалізацію грального бізнесу в Україні

Центрвиборчком Білорусі оголосив остаточні підсумки виборів, з посиланням на TUT.BY передає Українська правда, інформує NNS.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі