Завантажте мобільний додаток сайту

Сьогодні, 30 червня, у Верховній Раді склав присягу новий депутат Сергій Євтушок. Він став нардепом зайшов замість Ольги Бєлькової. Про це NNS повідомляє з посиланням на «Судебно-юридичну газету в Україні».

«Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу»,

- зазначив нардеп.

Зазначається, що раніше Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата Сергія Євтушка в ході чергового засідання 25 червня. Він є членом політичної партії «Батьківщина», у виборчий список якої включений під №25.

Раніше ми повідомляли: Закон про медіа: у Раді хочуть блокувати сайти і забороняти відео в YouTube

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні мають намір заборонити продаж електронних сигарет українцям віком до 18 років. Верховна рада прийняла за основу відповідний проект закону авторства Кабінету міністрів №3628. Про це повідомляє РБК-Україна, передає NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі