Завантажте мобільний додаток сайту

Як стало відомо NNS, в Україні обговорюють можливість проведення перепису населення на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму за допомогою супутникової зйомки. Про це заявив в ефірі радіо «UA: Суспільне мовлення» міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, передає УНН.

Відповідаючи на питання, чи дійсно можна провести перепис населення на тимчасово окупованих територіях за допомогою супутникової зйомки, Дубілет відповів:

«Так, це правда. Ми якраз вчора зустрічалися з представниками ООН, які нам будуть допомагати можливо з цим проєктом. Це дуже складний проєкт. Вони проводили схожий проект в Афганістані…вони намагалися через супутникові зйомки та інші шари інформації зрозуміти бодай приблизну кількість населення».

Читайте ще: Facebook звинуватив російську розвідку у поширенні дезінформації проти України

Також міністр додав, що до цього процесу Україна буде залучати міжнародних фахівців.

«Це складний проєкт, я сподіваюся, що ми просунемось по ньому, але поки не можу сказати наскільки точно можна оцінити через супутники, або через якісь інші інструменти, кількість населення у Криму та на окупованих територіях»,  — додав Дубілет.

Як повідомлялося раніше, за попередньою оцінкою, населення України, крім Криму і ОРДЛО, налічує 37 мільйонів.

Где еще будет тепло. В Украине в четверг, 24 сентября, будет преобладать солнечная ясная погода. Практически на всей территории страны будет сухо.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі