Завантажте мобільний додаток сайту

Продаються слуги народу. Особливої породи: без мізків і совісті – Тимошенко. Депутат Верховної ради, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виставила оголошення щодо продажу партії президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» на своїй сторінці в Facebook.

«У мене є оголошення: Продаються слуги народу. Особливої породи: без мізків і совісті. Ціна символічна», – написала депутат і пояснила, що виручені кошти не зможуть погасити зовнішні борги України, проте така угода позбавить країну від «Зе-невігластва» і «Зе-цинізму». 

Так Тимошенко прокоментувала висловлювання депутата від партії «Слуга народу» Євгена Брагара, який порадив літній українці продати собаку елітної породи, щоб оплатити борги за комунальні послуги. Такий «порада» пролунала у відповідь на питання, як прожити на пенсію в розмірі двох тисяч гривень. 

Автор: NNS - Національна служба новин
У Запорізькому медичному університеті спалах коронавіруса серед студентів. У лікарню з діагнозом COVID-19 госпіталізовано 29 осіб. 4 з них знаходяться в стані середньої тяжкості захворювання.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі