Завантажте мобільний додаток сайту

Президент Росії Володимир Путін заявив, що закон про особливий статус Донбасу повинен стати безстроковим. Про це він заявив на брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, передає РИА Новости.

"Ми дуже сподіваємося, що українська сторона почне реалізовувати і домовленості з політичного регулювання. Продовження закону про особливий статус Донбасу – це хороший крок у правильному напрямку, але закон повинен стати безстроковим, як і передбачено в мінських угодах. Необхідно закріпити особливий статус Донбасу в українській Конституції, що теж відображено в мінських угоди", – сказав Путін.

За його словами, мінські угоди залишаються безальтернативними.

"Докладно говорили з пані Меркель про врегулювання внутрішньоукраїнського кризи. За обопільною думку, мінські угоди залишаються безальтернативною основою для нормалізації ситуації на південному сході України. Важливо, що конкретні завдання, поставлені в ході наших недавніх зустрічей у нормандському форматі, втілилися в життя", – додав він.

Автор: NNS - Національна служба новин
У Росії зареєстрували першу у світі вакцину проти COVID-19, одна з доньок президента РФ Володимира Путіна вже перевірила вакцину на собі, пише Громадське, передає NNS.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі