никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

У рамках робочого візиту до Японії Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Офісу президента України.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, сторони обговорили нинішню ситуацію на Донбасі.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

«Досягнення миру на Донбасі та завершення кровопролиття є безумовним пріоритетом для мене та моєї команди. Щиро вдячний вам за докладені зусилля для політико-дипломатичного врегулювання війни на Донбасі, постійну увагу до питання відновлення територіальної цілісності України», – наголосив Володимир Зеленський.

Лідери країн погодилися, що Нормандський формат сьогодні є ключовим для припинення агресії проти України, і зустріч має бути проведена в найближчому майбутньому.

«Україна виконала свою частину для відновлення роботи «Нормандської четвірки». Розраховуємо на проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» найближчим часом, адже всі перепони усунуті», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент запросив Франка-Вальтера Штайнмаєра відвідати Україну.

Нагадаємо, проти узгодження формули Штайнмаєра, яке відбулося у Мінську, у Києві проходили багатотисячні мітинги. Також протести відбувалися в багатьох інших містах України, в тому числі і в Нікополі. 

никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Екатерина Андрус
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!