Завантажте мобільний додаток сайту

никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

У рамках робочого візиту до Японії Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Офісу президента України.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, сторони обговорили нинішню ситуацію на Донбасі.

«Досягнення миру на Донбасі та завершення кровопролиття є безумовним пріоритетом для мене та моєї команди. Щиро вдячний вам за докладені зусилля для політико-дипломатичного врегулювання війни на Донбасі, постійну увагу до питання відновлення територіальної цілісності України», – наголосив Володимир Зеленський.

Лідери країн погодилися, що Нормандський формат сьогодні є ключовим для припинення агресії проти України, і зустріч має бути проведена в найближчому майбутньому.

«Україна виконала свою частину для відновлення роботи «Нормандської четвірки». Розраховуємо на проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» найближчим часом, адже всі перепони усунуті», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент запросив Франка-Вальтера Штайнмаєра відвідати Україну.

Нагадаємо, проти узгодження формули Штайнмаєра, яке відбулося у Мінську, у Києві проходили багатотисячні мітинги. Також протести відбувалися в багатьох інших містах України, в тому числі і в Нікополі. 

никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

На украинском рынке официально стали доступны новые автомобили Lada, собранные в Украине. А именно, их сборку осуществляет Запорожский автомобильный завод.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі