Завантажте мобільний додаток сайту

Новий губернатор Київщини почекав 100 днів і подав у відставку. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті «Українська правда».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, призначений на посаду на початку липня, подав президенту України заяву про звільнення. 

 Заяву він оприлюднив у соцмережі, вона датована 20 жовтня. 

"Прошу прийняти мою відставку з посади голови Київської ОДА", - зазначено у документі. 

Про причини такого рішення Бно-Айріян не повідомляє. При цьому у коментарі до допису він зацитував уривок твору "Сад Гетсиманський": "Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзати на колінах і вмерти двічі — морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс взагалі не вмерти". 

Зазначається, що 18 жовтня виповнилося 100 днів перебування його на посаді очільника Київщини. 

"Цей час я присвятив тому, аби мрії про зміни в області наблизилися до реальності. Я вірив, і, напевно, вірю і досі, що зміни у країні можливі. Головне захотіти. Ми зрушили багато питань з мертвої точки. Ми змусили багатьох вийти з зони їхнього комфорту. ... Це був крутий досвід.  ... Люди прагнуть змін. І нам не вибачать, якщо все буде по-старому. Результат за цей час - отриманий попри, а не завдяки", - заявив Бно-Айріян 19 жовтня. 

У свою чергу екс-нардеп Сергій Лещенко заявив, що Бно-Айріян подав у відставку за власним бажанням.

"Цьому передувала масована інформаційна кампанія, яку вела група Коломойського проти губернатора, який був ставлеником спікера ВР Дмитра Разумкова. Ціна питання - потоки і земля у Київській області, яка є найдорожчою в Україні", - заявив ексдепутат. 

NNS - Національна служба новин

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі