Завантажте мобільний додаток сайту

Нардеп від «Слуги Народу» подав до Верховної Ради законопроект № 2252 від 10.10.2019 р., який внесе зміни до Податкового кодексу України щодо скасування військового збору. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті buh.ligazakon з посиланням на сайт парламенту.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, документ ще не розглядався у профільному комітеті. Одночасно зареєстровано законопроект № 2253, який скоригує норми Бюджетного кодексу України.

Нагадаємо, раніше Олександр Дубінський зареєстрував законопроект № 2208 від 03.10.2019 р., яким пропонував запровадити податок у розмірі 1% із операції з купівлі іноземної валюти у готівковій формі. Зібрані кошти за ідеєю нардепа О.Дубінського мали б піти на розвиток спорту. Проте він уже написав звернення до Голови ВРУ про відкликання законопроекту.

Автор: NNS - Національна служба новин
У «червону» зону за рівнем поширення коронавірусу потрапив Харків, Костопільський район на Рівненщині та Кіцманський район Чернівецької області. Ця зона передбачає найгіршу ситуацію з коронавірусом. Про це свідчать дані з інтерактивної карти щодо поділу України на карантинні зони, пише Громадське,...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі