Авто з кортежу президента Володимира Зеленського потрапило в ДТП під час повернення з відрядження до місця постійної дислокації у Києві. Про це Nikopolnews дзнався з повідомлення прес-центру Управління державної охорони України.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 14 липня, мікроавтобус Volkswagen Transporter, на якому особовий склад Управління державної охорони України повертався з відрядження до місця постійної дислокації у Києві, потрапив у ДТП. Жертв немає. Наразі на місці ДТП працюють правоохоронні органи. Автомобіля Президента України серед машин, які потрапили в ДТП, не було. Крім мікроавтобуса, в ДТП потрапило ще два автомобілі, які рухались в попутному напрямку.

Про причини аварії інформації немає.

Одночасно на сайті «Это Запорожье» в Instagram пишуть: «Між Василівкою і Мелітополем колона, що перевозить дітей потрапила в ДТП. Причина, олені обганяють колону. Усі живі».

Також зазначається, що винуватцями автопригоди став саме мікроавтобус Volkswagen Transporter та два позашляховики, які його супроводжували.

Офіційні повідомлення про аварію у прес-службі глави держави та обласного управління Національної поліції на момент публікації новини були відсутні на сайтах цих відомств.

За нашою інформацією, в автобусі були діти з Кривого Рогу. Вони поверталися додому з літнього відпочинку.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!