Завантажте мобільний додаток сайту

В авіакатастрофі, яка сталася у п'ятницю, 1 травня, поблизу смт Слобожанське під Дніпром, загинули досвідчений льотчик-інструктор Сергій Горшенін і пілот Павло Клемін.

Про це у Facebook повідомляє Харківський аероклуб ім В. С. Гризодубової, передає NNS.

“На борту перебував досвідчений пілот Сергій Горшенін та другий пілот Павло Клемін. Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблих. Причини авіакатастрофи з'ясовуються", - йдеться в повідомленні.

Сергій Горшенін був головним льотним інструктором FTO/TRTO АК «Авіа-Союз», пілотом-інструктором FI, пілотом-екзаменатором FE, екзаменатором інструкторів FIE, чемпіоном України з пілотажу.

Уточнюється, що політ виконувався на Grumman American AA-5 - американському легкомоторному чотиримісному літаку. Він використовувався не тільки у школах з навчання майбутніх пілотів, а й авіаперевізниками, які працюють на недовгих маршрутах.

Автор: Алена Зинченко
В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі